Rüyada evde keçi görmek

Rüyada evde keçi görmek zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, makam sahibi olacağına, daha geniş rızık elde edeceğine işarettir.

Rüyada evde keçi gördüyseniz:

  • Sayılan başlıklarda bitişler, kopuşlar veya başlangıçlar söz konusu olabilir.

Rüyada evde keçi görmek aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine, kolay yollardan kazanç elde ederek, yıpranmadan, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada evde siyah keçi görmek başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine işarettir.

Rüyada evde inek ve keçi görmek yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada evde keçi sürüsü görmek büyük miktarlarda para kazanılacağına, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada evde yavru keçi görmek yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine tabir olunur.

Rüyada evde beyaz keçi görmek şansın çalışmaya başlayacağına, yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada evde keçi beslemek evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, işlerin ters gideceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına tabir olunur.

Rüyada keçi ve keçi yavrusu görmek iyi bir yer edinerek adından sıklıkla söz ettireceğine, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments