Rüyada etamin iğnesi görmek

Rüyada etamin iğnesi görmek sevilen bir kişinin söyleyeceği gurur kırıcı bir söz yüzünden büyük bir üzüntü yaşanacağına, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına ve çok bereketli bir döneme gireceğine, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, variyet sahibi olacağına, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına tabir olunur.

Rüyada etamin iğnesi gördüyseniz:

  • Belli bir konunun gidişatını algılama biçiminiz meslektaşlarınızınkinden ya da yakınlarınızınkinden farklı olabilir.

Rüyada etamin iğnesi görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, bu sorunlardan ötürü neredeyse hastalanacağına ancak yakın bir zaman içinde bu sıkıntılarından kurtulması için allah’ın çok büyük yardım edeceğine, vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz etamin görmek çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada etamin seccade işlemek işini kaybedeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada etamin işlediğini görmek bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına işarettir.

Rüyada etamin ipi işlerinden belirsizlik olacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, gelecek olumsuz bir habere veya işlerin ters gitmesine, borçların artacağına delalet etmektedir.

Rüyada etamin işlemek insanların hayır dualarını alacağına, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine delalet etmektedir.

Rüyada etamin yapmak huzursuzlukların son bulacağına, bolluk içinde yaşamaya rivayet etmektedir.

Rüyada etamin büyük bir parasızlık yaşanacağına, yarar sağlamayacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.