Rüyada eski siyah televizyon görmek

Rüyada eski siyah televizyon görmek lüks şekilde yaşayacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına ve refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine, sorumluluklarından da asla kaçmayacağına, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine, arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski siyah televizyon gördüyseniz:

  • Bazı girişimleriniz veya yaratıcılık gerektiren işler canlılığını yitiriyor olabilir.

Rüyada eski siyah televizyon görmek o kimselerden menfaat göreceğine, evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah eski televizyon görmek ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına işaret eder.

Rüyada siyah televizyon almak işinden ve hayatından geri kalacağına, ticaretinin hızlanacağına, rızkının genişleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah beyaz televizyon görmek önemli kararlar alınacağına, alın terinin karşılığını alacağına yorulur.

Rüyada siyah plazma televizyon görmek bir sebeple aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayacağına, özlemlerini bitireceğine inanılır.

Rüyada eski televizyon ekonomik olarak kalkınacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada eski televizyon satmak hayırlı haberler getireceğine, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine ve bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına işarettir.

Rüyada eski model televizyon görmek içinin huzurla dolacağına, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.