Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle evlendiğini görmek

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle evlendiğini görmek yolunda huzurla devam edeceğine, başarıya giden yollarının açılacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, eve kapanıp, kendine döneceğine, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, yaralayacağına ve küstüreceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle evlendiğini gördüyseniz:

  • Kendinizi biraz halsiz hissedebilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle evlendiğini görmek hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, bir daha ölene kadar bırakmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle evlendiğini görmek kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, yıkılacağına, üzüleceğine yorulur.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle resmini görmek deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle kavga etmek işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle konuştuğunu görmek gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, berekete ve zenginliğe kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle arkadaş olduğunu görmek haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, çalışmalarının yarıda kalacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine delalettir.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle evlendiğini görmek yeni işler peşinde koşulacağına, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir zenginliğe sahip olacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle arkadaş olmak kulağa gelen bu sözler nedeniyle kısa süreli üzüntü çekileceğine, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.