Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle arkadaş olduğunu görmek

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle arkadaş olduğunu görmek uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, borçların ödeneceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına, kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle arkadaş olduğunu gördüyseniz:

  • Evinizle ilgili tamirat ya da bazı hazırlıklar sizi yorabilir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle arkadaş olduğunu görmek işlerinin yoluna gireceğine, düzeninin yeniden sağlanacağına, çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine ve maddi zararlara uğranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle arkadaş olmak girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, devlete hizmet etmeye yorulur.

Rüyada eski sevgilinin sevgilisiyle arkadaş olmak gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle mutlu olduğunu görmek her açıdan eski hayatından çok daha iyi bir duruma girip, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, sorunların en kısa zamanda sona ereceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle konuştuğunu görmek ortalığın güllük gülistanlık olacağına, beyaz ise güzel bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle resmini görmek sağlık sorunlarından kurtulacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle evlendiğini görmek zorlukların bir anda biteceğine, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle kavga etmek aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.