Rüyada eski sevgilinin nişanlandığını

Rüyada eski sevgilinin nişanlandığını çok üzüntülü bir döneme girileceğine, bu olayların yaşanmasına sebep olan akrabalar ve arkadaşlar ile tartışma yaşanacağına, rüya sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, kendisine yeni kısmetler sunacağına ve aza kanaat etmesi durumunda çoğu kendisine nasip edeceğine, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine, geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeğine ve yaşanacak bir zıtlaşmadan ötürü motivasyon kaybı yaşanacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin nişanlandığını gördüyseniz:

  • Herşeyin fazlası zararlı olabilir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle evlendiğini görmek zaaflarına kapılacağına, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin eski evini görmek bir sebeple rüyalarının da günden güne daha karanlık ve kasvetli bir hal alacağına, büyük kazanç elde edeceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisini dövmek yapmaya çalıştığı şeyler hatalı adımlar atacağına, para sıkıntısı çekeceğine, çabalarının boşa çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle kavga etmek övgü dolu sözler işiteceğine, hayırlı bir yola girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin eski karısını görmek kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına, zorlukların çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisini görmek çektiği zorlukların biteceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin kötülenmesi aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin eşi ile konuşmak çalışmaların bu sayede çok daha iyi bir hal alacağına, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine, zamansız bir ayrılık haberi alınacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.