Rüyada eski sevgilinin kolunu kırık görmek

Rüyada eski sevgilinin kolunu kırık görmek uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, girdiği her işte çok başarılı olacağına, yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, eline geçen fırsatları boş yere bir şekilde harcadığına ve çok üzüleceğine, bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin kolunu kırık gördüyseniz:

  • Şu an öyle gibi görünse de, belli bir düzenleme veya plana bağlı kalmak akıllıca olmayabilir.

Rüyada eski sevgilinin kolunu kırık görmek etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına alamet eder.

Rüyada sevgilinin kolunu kırık görmek hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin kolunu tutması yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin kolunu omzuna atması ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına, başarıları ile konuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin kolunu öpmek her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına yorulur.

Rüyada kolunu kırık görmek rızık ve kazanç elde edeceğine, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin kolunu alçıda görmek maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına, rızkının bollaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi kolunu kırık görmek geçineceğine, rahatsızlık verici bir kişinin bazı sıkıntılara yol açacağı delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.