Rüyada eski sevgilinin kapıya geldiğini görmek

Rüyada eski sevgilinin kapıya geldiğini görmek maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, varolan borçların yakında ödeneceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde çok hayırlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kalkacağına, rüya sahibinin kazancının da katlanarak çoğalacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, inancının gönülden ve çok yüksek olacağına, maddi anlamda kendisini toparlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin kapıya geldiğini gördüyseniz:

  • İtirazlar, karşıt görüşler, yanlış yönlendirme veya öfke işle ilgili konuları daha da zorlaştırabilir.

Rüyada eski sevgilinin kapıya geldiğini görmek sorunların artacağına, dileklerinin de kabul olacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin kapıya gelmesi zenginlik ve bolluk içinde olacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin misafir geldiğini görmek ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına yorulur.

Rüyada kapıya birinin geldiğini görmek kendini yiyip bitireceğine, kendisinin de bu duruma kırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin eve geldiğini görmek uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına, hafifleyeceğine, başarılı olacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin kapıya dayanması umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine, hayatının bu sayede güzelleşeceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin geri geldiğini görmek hayal kırıklığına uğrayacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine yorulur.

Rüyada eski sevgilinin askerden geldiğini görmek yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine ve çok iyi paralar kazanılacağına, yakın bir zaman içinde hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.