Rüyada eski sevgilinin evleneceği haberini almak

Rüyada eski sevgilinin evleneceği haberini almak rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına, sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine, yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, yakın arkadaşlarından birinin teklifiyle katılacağı bir organizasyon veya toplantıda yalancı, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, maddi gücünün artacağına, sorunlarını aşacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin evleneceği haberini almak gördüyseniz:

  • Adım adım ilerlemek gerekiyor.

Rüyada eski sevgilinin evleneceği haberini almak yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine, yüreğinde kalıp, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin evleneceği haberini almak yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada birinin evleneceği haberini almak çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına delalet eder.

Rüyada evleneceği haberini almak makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, hayatının kolay ve güzel geçeceğine, işlerinin hemen hallolacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin evlilik haberini almak iş hayatında zarara uğrayan işlerini yoluna sokacağına, istenen herşeye kavuşulacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin düğün haberini almak emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, alafranga tuvalete küçük tuvaletini yaptığını görmesi, mal kaybına uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin haberini almak kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, iyi gelir getiren işler yapılacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin ölü haberini almak sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

One thought on “Rüyada eski sevgilinin evleneceği haberini almak

  1. Rüyada eski sevgilimin benimle ayrıldıktan sonra memlekete gidip orada başkasıyla evlendiğini ve ertesi gün anlaşamayıp ayrıldığını öğreniyorum. Ayrıca ailesinin ve onun şimdi için de evlenmek amacıyla kız aradıklarını yakın zamanda yeniden düğün yapacaklarını duyuyorum. Bunları bana rüyamda anlatan kişi ise aslında onun liseden arkadaşı ve biz birlikteyken tanıştırdığı bir kız arkadaşıydı.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.