Rüyada eski sevgilinin elma yediğini görmek

Rüyada eski sevgilinin elma yediğini görmek çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, lüks içinde olacağına, kişinin ömrünün son anına kadar sevdikleri ile huzur ve barış içinde yaşayacağına, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin elma yediğini gördüyseniz:

  • Manevi yaşama verdiğiniz önem oldukça belirgin.

Rüyada eski sevgilinin elma yediğini görmek girdiği bir ortaklıktan büyük zararla çıkacağına, kişinin evlatlarının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yeşil elma vermesi huzuru bozulan rüya sahibinin yanlış adımlar atacağına, zorlukların çok kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin fare yediğini görmek maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına ve huzurlu bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin ekmek yediğini görmek iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına, rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin karpuz yediğini görmek aile içinde de bereketin artacağına, onurlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yemek yediğini görmek kurulu bir düzenin sağlanacağına, rüyayı gören kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına, bu sayede çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada elma yediğini görmek sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kızımın elma yediğini görmek sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına, elindekileri de alıp götüreceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments