Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla aldattığını görmek

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla aldattığını görmek musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, kısa bir süre de olsa çaresiz ve eli kolu bağlı oturmak zorunda kalacağına, kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına, kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, keyfini, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, servet sahibi olacağına, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine, rızkının çoğalacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla aldattığını gördüyseniz:

  • Aile çevrenizdeki insanlarla olan ilşkilerinize biraz daha özen gösterin.

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla aldattığını görmek zaferler kazanacağına, rakiplerini alt edeceğine, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine alamet eder.

Rüyada sevgilinin arkadaşıyla aldattığını görmek çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına, bir sebeple ailesi içinde tartışmaların yaşanacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla sarılmak giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla kavga etmek hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına, bunun da arkasından başka zorlukları getireceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin yakın arkadaşıyla öpüşmek yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine, birçok kişinin dikkatini çekeceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin en yakın arkadaşıyla öpüşmek daha çok dünya malı edineceğine, onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla telefonda konuşmak özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, sıkıntılardan kurtulmaya alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin aldattığını söylemesi üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.