Rüyada eski okul tamir etmek

Rüyada eski okul tamir etmek ticaretin önünün açılacağına, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına ve çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, dertlerini unutmasına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, kalp kırıklıkları nedeniyle araları açılan çiftlerin sorunlarını karşılıklı konuşarak halletme yoluna gideceklerine, rüya sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine işarettir.

Rüyada eski okul tamir etmek gördüyseniz:

  • Dikkatli olmakta yarar var.

Rüyada eski okul tamir etmek tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine inanılır.

Rüyada okul tamir etmek refah düzeyinin yükseleceğine, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski bir evi tamir ettirmek işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine yorulur.

Rüyada eski ayakkabı tamir etmek verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına, parasal durumun düzeltileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski bir araba tamir ettirmek sonra kendi işini kuracağına, mutsuz olacağına, üzüleceğine delalettir.

Rüyada eski ev alıp tamir etmek bazı zevklerinden geri kalacağına, evine bakkaldan alınmış yiyecek maddeleri getirmesi umduğu bir işin gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tamir edilen okul görmek bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine, kişinin her yere yetişmekte zorlanacağına tabir olunur.

Rüyada eski okul formasi giymek zarar edilen işlerin yoluna gireceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments