Rüyada eski müdüründen iş istemek

Rüyada eski müdüründen iş istemek iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, bu sayede girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine, kısmet bolluğu yaşanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine, yüzünün güleceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, imkânların günden güne azalacağına, önünün açık olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine tabir olunur.

Rüyada eski müdüründen iş istemek gördüyseniz:

  • Bazı konuşmalar yeni başlangıçlara neden olabilir.

Rüyada eski müdüründen iş istemek sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, iş değişikliğine gidileceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına işaret eder.

Rüyada eski müdüründen iş teklifi almak sıkıntıların aile bireylerinden alınacak yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, düşmanlarla beraber oturmaya alamet eder.

Rüyada eski müdüründen azar işitmek çok zor durumlara düşeceklerine, aile hayatlarını bozulacağına, iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski müdüründen para almak kendi çıkarları uğruna sevdiği bir arkadaşı hakkında yalanlar söyleyeceğine, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına işaret eder.

Rüyada eski müdüründen hediye almak uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine ve yalan söyleyerek insanların arasını bozan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sağlığının yerinde kalacağına yorulur.

Rüyada müdüründen para almak emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, helal ekmek yeneceğine tabir olunur.

Rüyada müdüründen azar işitmek sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına ve hiç olmadığı kadar sevdiği kişilerle büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, uzun yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada banka müdüründen para almak büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine, gittikçe daha fazla içine kapanıp çok üzücü ve can yakıcı sorunlar ile karşılaşacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments