Rüyada eski eşini ziyaret etmek

Rüyada eski eşini ziyaret etmek zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, yeni şeyler keşfedeceğine, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, hane halkı arasına nifak tohumları serpileceğine, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, çevre değiştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski eşini ziyaret etmek gördüyseniz:

  • Hatalı kararlar vermeniz veya dalgınlıkla yanlış şeyler yapmanız olasıdır.

Rüyada eski eşini ziyaret etmek yeni gayrimenkuller veya mallar alınacağına, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada eşini hapiste ziyaret etmek sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine, maddi ve manevi olarak kötü bir hale düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşini cezaevinde ziyaret etmek dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına inanılır.

Rüyada eski eşini ve yeni eşini görmek çok üzüntü duyulacağına, neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski evi ziyaret etmek rüya sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine inanılır.

Rüyada eski bir arkadaşı ziyaret etmek rüya sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına, eline geçen fırsatların boşa çıkacağına tabir olunur.

Rüyada eski liseyi ziyaret etmek yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine, uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği herşeye kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada eski evini ziyaret etmek verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.