Rüyada eski eşinden korkmak

Rüyada eski eşinden korkmak işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, çok büyük destek vereceğine, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, duygularının karşılıklı olacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine işarettir.

Rüyada eski eşinden korkmak gördüyseniz:

  • İlişkilerinizi beslemeniz durumunda her anlamda karlı çıkan siz olabilirsiniz.

Rüyada eski eşinden korkmak akılsızca davrandığı için geleceğini tehlikeye atacağına, onların acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına delalettir.

Rüyada eski eşinden gül almak aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine, yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine tabir olunur.

Rüyada eski eşinden çiçek almak sabır gösterdiği konularda emeline kavuşarak sonunda tüm isteklerine kavuşmuş, huzurlu bir insan olacağına, duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına yorulur.

Rüyada eski eşinden para almak alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, kötü günler geçireceğine, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına rivayet eder.

Rüyada eski eşinden tokat yemek bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski eşinden ayrıldığını görmek geçim sıkıntısına düşeceğine, kötü giden işlerin düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada eski eşinden helallik istemek her şeyin yenileceğine, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine işarettir.

Rüyada eski eşinden kaçmak yerinde saymayacağına, sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Bir yorum “Rüyada eski eşinden korkmak

  1. Rüyamda ben uyuyormusum ve bosandigim eşim bir şekilde yanında yatiyormus ve ben ona soruyorum nasıl geldin sen diye ama bana soylemiyormus sonra benim telefonumu istiyormuş ama ben ona söylemiyorum ve ben lavobaya geçmişim kapıyı kilitlemisim ve içindeki bilgileri silmeye calisiyormusum sonra kapıya vurmuş ben kim o demisim ama bana cevap veren olmadı sonra ben bilgileri silerken bir an da yanıma gelmiş ve ver o telefonu bana demiş ve ben hayır demişim ve telefonu kirmisim ve rüyamda ben onu özel güçleri olduğunu düşünüyordum çünkü bir anda heryerde olabiliyor du

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.