Rüyada eski eşin arkadan sarılması

Rüyada eski eşin arkadan sarılması zorluğa ve darlığa düşeceğine, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, etrafındaki insanlara yardım edeceğine, yanlış giden işlerin düzeltileceğine, zorlu bir dönem geçirileceğine, daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine rivayet eder.

Rüyada eski eşin arkadan sarılması gördüyseniz:

  • Özel bir ilişkinizde ya da genel olarak ilişkilerinizde çıkan iktidar ya da ego sorunları, ilişkilerinize zararlar verebilir.

Rüyada eski eşin arkadan sarılması kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına işarettir.

Rüyada eşin arkadan sarılması ekmeksiz ve parasız kalacağına, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin arkadan sarılması kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, çok büyük yenilikler yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin arkadan bakması ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine, maddi zorlukların omuzlarına çökeceğine delalet eder.

Rüyada eski eşin küsmesi bir sebeple rüya sahibinin adım atarken çok dikkat etmesi gerektiğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski eşin öpmesi uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada eski eşin kaybolması kafasının rahat edeceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına inanılır.

Rüyada eski eşin çağırması yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments