Rüyada eski bir arkadaşın sarılması

Rüyada eski bir arkadaşın sarılması büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, elinin darlık görmeyeceğine, güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, kısmetinin ve şansının da kapanacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına, sıkıntı ve endişenin ortasına düşeceğine işarettir.

Rüyada eski bir arkadaşın sarılması gördüyseniz:

  • Tartışmalı ortamlar büyüyebilir, özenle uzak durulmasında fayda var.

Rüyada eski bir arkadaşın sarılması kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine, çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına rivayet eder.

Rüyada eski arkadaşın sarılması yanlış seçimler yapacağına, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine ve yeni iş kollarına adım atılacağına delalet eder.

Rüyada eski bir arkadaşın eve gelmesi rakiplerden gelecek her türlü kötülük için önlem alınacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, rütbesinin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski arkadaşın araması kader çarkının kişiden yana döneceğine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına delalettir.

Rüyada eski bir arkadaşın araması iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına, içine kapanacağına, insan içine çıkmak istemeyeceğine alamet eder.

Rüyada eski arkadaşın öpmesi mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, imkanlarının genişleyeceğine, güç kaybedeceğine, borçlarının kendisini çok aşacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski arkadaşın kaybolması garanti olacak makama oturacağına, maddi yükümlülüklerin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski arkadaşın gelmesi manevi olarak ferahlayacağınıza, çok daha büyük adımların atılacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments