Rüyada eski bir arkadaşın araması

Rüyada eski bir arkadaşın araması malından ve parasından olacağına, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine, kimsenin arkasından konuşmayacağına, ev içinde yaşayacağı bazı sorunlar nedeni ile zor günler geçireceğine, maddi olarak güç kazanacağına, ayrıcalık elde edeceğine, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına inanılır.

Rüyada eski bir arkadaşın araması gördüyseniz:

  • Size maddi manevi desteği olabilecek resmi ya da gayri resmi kurum, organizasyon ya da kuruluşlarla çalışabilirsiniz.

Rüyada eski arkadaşın gelmesi sağlıklı bir kişi olmaya, kendisi için mal mülk alacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski arkadaşın kaybolması günlerinin güzelleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına, kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada eski bir arkadaşın araması yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına işarettir.

Rüyada eski arkadaşın araması aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski arkadaşın sarılması bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada eski bir arkadaşın eve gelmesi kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, sorunların ortadan kalkacağına ve uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski arkadaşın öpmesi kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine işaret eder.

Rüyada eski bir arkadaşın sarılması toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün de artacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments