Rüyada eşinin yüzünden ağlamak

Rüyada eşinin yüzünden ağlamak kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına, çok daha büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracağına, büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına, darlık içine düşeceğine, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşinin yüzünden ağlamak gördüyseniz:

  • Uzun uğraşlarla elde edilen bir bilginin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada eşinin yüzünden ağlamak tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzünden kıl almak işlerinin çok iyi bir hal alacağına, zenginliği bulacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüzünden kıl çıkması arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına delalet eder.

Rüyada yüzünden tüy almak sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, fakirlerin güleceğine yorulur.

Rüyada yüzünden saç çıkması yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşi yüzünden ağlamak çok büyük başarılar kazanacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, pembe gelinlik ise henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına işaret eder.

Rüyada yüzünden kir çıkması işinde terfi edeceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada yüzünden ben aldırmak maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına, sağlık sorunları varsa düzeleceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.