Rüyada eşinin kilo verdiğini görmek

Rüyada eşinin kilo verdiğini görmek büyük kayıplara uğrayacağına, üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, sağlığının kötüye gideceğine, sorunların zor bir durum yaşatacağına, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına işaret eder.

Rüyada eşinin kilo verdiğini gördüyseniz:

  • Evinizde yapacağınız değişiklikler yaşam kalitenizi arttırmanıza da yardım edebilir.

Rüyada eşinin kilo verdiğini görmek sonunda mutlu olacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kilo verdiğini duymak varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, gidilecek yönün belirleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının kilo verdiğini görmek ona dört elle gönülden bağlanacağına, kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine delalet eder.

Rüyada sevgilinin kilo verdiğini görmek evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, yetki sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin kilo verdiğini görmek deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine işarettir.

Rüyada tanıdık birinin kilo verdiğini görmek çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, farklı iş kollarına ulaşacağına işaret eder.

Rüyada başka birinin kilo verdiğini görmek her zaman haklının yanında olacağına, terfi alamayacağına alamet eder.

Rüyada tartıda çıkıp kilo verdiğini görmek işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kazancının sürekli artacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments