Rüyada eşinin başka erkeği öptüğünü görmek

Rüyada eşinin başka erkeği öptüğünü görmek kazancın eskisine oranla daha da artacağına, sıkıntılara neden olacağına, elde bulunan bir imkanın çok iyi bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde varlık içinde bir yaşama kavuşulacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, sorunlu bir dönemin başlayacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşinin başka erkeği öptüğünü gördüyseniz:

  • Belli iş birliklerinizi, anlaşmalarınızı, katılım gerektiren planlarınızı ya da belli başlı düzenlemeleri ilgilendiren konulara yeterince müsamaha gösterdiniz.

Rüyada eşinin başka erkeği öptüğünü görmek yolunda çıkacak güçlüklerle daha iyi mücadele etmek için kendisini eğitip, donatacağına, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada karısının başka erkeği öptüğünü görmek çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına, savurgan bir hayat yaşayacağına inanılır.

Rüyada eşinin başka birini öptüğünü görmek kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, en önemli anlarda destek görüleceğine işarettir.

Rüyada eşinin başka kadını öptüğünü görmek rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkeğin erkeği öptüğünü görmek mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına, alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir erkeği öptüğünü görmek hayırlı başlayan işlerin kısa zaman içinde zorlaşacağına, sağlıklı ve zinde olacağına yorulur.

Rüyada eşinin öptüğünü görmek aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına, amaçlarına, hedeflerine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına yorulur.

Rüyada başka bi erkeğin öptüğünü görmek kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, kendi işini kurmak için adım atacağına ve azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine işaret etmektedir.

One thought on “Rüyada eşinin başka erkeği öptüğünü görmek

  1. Rüyamda kocamın erkek kuzeniyle bişeyler izlediğini ve sonra öpüşmeye başladığını gördüm aynı odada kayınpederim, kayonvalidem ve bende vardır ben görmezden gelip çıktım içeri bebeğime bakmaya ve 3 aylık bebeğim yürüyodu sonra sesler duyup geri gittiğimde babası matkapla kocamın dişlerini söküyodumatkabı alıp camdan attım yeter artık diye sonra oğluma tekrar bakmaya gittin ve ağzına bişey atmış boğuluyodu kaynanama götürdüm içinden evi terkediceğimi düşünüyodum ve uyandım

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.