Rüyada eşini hapiste ziyaret etmek

Rüyada eşini hapiste ziyaret etmek çok büyük kazançlar elde edileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, bir anda atılıma geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşini hapiste ziyaret etmek gördüyseniz:

  • İş yerinizdeki hızlı değişimlere rağmen, siz, sonunda olaylardan fayda sağlayan taraf olabilirsiniz.

Rüyada eşini hapiste ziyaret etmek rüyayı gören kişinin bu duruma hazırlıksız olarak yakalanıp, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşını hapiste ziyaret etmek eşyaların yenileneceğine, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine işaret eder.

Rüyada hapiste olan birini ziyaret etmek kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada birini hapiste ziyaret etmek hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına işarettir.

Rüyada hapiste birini ziyaret etmek bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, makam sahibi olacağına, rahata kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski eşini ziyaret etmek hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada eski eşini hapiste görmek hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada kendini ve eşini hapiste görmek mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, rüyayı gören kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada eşini hapiste ziyaret etmek

  1. Rüyamda eski eşim hapishaneden sürekli bana mektup yolluyor bende cevap vermiyorum hiçbirine en sonunda yiyecek birşeyler hazirlayip onu görmeye gidiyorum geldiğini gördüm en son ve uyandım.gercekte de çok iyi bosanmamistik bana çok haksızlık yapmisti

    • Mürşid der ki,
      Bu rüya ömre, ekmeğe ve gelişmelere delalettir. Rüya alimlerine göre ömrünün son anına kadar sevdikleri ile huzur ve barış içinde yaşayacağına; yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına; kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.