Rüyada eşimin bana kızması

Rüyada eşimin bana kızması kazancını arttıracağına, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, borçlarını kolayca ödeyeceğine, neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, elinden gelen herşeyi yapacağına, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşimin bana kızması gördüyseniz:

  • Çevrenizde bulunan evli bir kadına dikkat etmelisiniz.

Rüyada eşimin bana bağırması parasal ve ruhsal sorunların artacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine, tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına yorulur.

Rüyada eşimin bana gül vermesi kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada eşimin bana seslenmesi rüya sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine ve hayatında istemediği ve sevmediği kişi ile bir iş yapmak zorunda kalacağına, yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına delalet eder.

Rüyada eşimin bana kızması inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, bolluk içine olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşimin bana yüzük alması tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına alamet eder.

Rüyada eşimin bana ekmek vermesi zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına işaret eder.

Rüyada eşimin bana tokat atması hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceği gibi her şeyin en çoğuna ve en kalitelisine sahip olacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine rivayet eder.

Rüyada eşimin bana anahtar vermesi eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, çocuklarından da her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments