Rüyada eşim bana silah çekti

Rüyada eşim bana silah çekti sorunlarla ve sıkıntılarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, her zaman çok üzgün olacağına, ününü ülke dışına taşıyacağına, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine işarettir.

Rüyada eşim bana silah çekti gördüyseniz:

  • Sorulması gereken soruları atlamamalısınız.

Rüyada eşim bana silah çekti ağız tadının kaçacağına, umutların yıkılacağına, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, zor durumlara düşeceğine alamet eder.

Rüyada eşim bana küsmüş geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına, etrafındaki insanlar ile sürekli tartışıp duracağına delalettir.

Rüyada eşim bana hamileyim dedi çok büyük mutluluklar yaşayacağına, iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşim bana ekmek verdi bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına işaret eder.

Rüyada eşim bana altın verdi sağlık konusuna sıkıntı olmasa da, maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına işaret eder.

Rüyada eski eşim bana para verdi ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına inanılır.

Rüyada eşim bana gül verdi kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, daha bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada eşim bana tokat attı rüya sahibinin gözyaşı dökeceğine, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments