Rüyada erkek olarak hamile olmak

Rüyada erkek olarak hamile olmak önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza, gözyaşının kuruyacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına, hasret kaldıklarına kavuşacağına ve özlem gidereceğine, yapılan bir hatanın telafi edileceğine yorulur.

Rüyada erkek olarak hamile olmak gördüyseniz:

  • Neyse ki, engellere rağmen yeni fırsatlar yüzünü gösterebilir.

Rüyada erkek olarak hamile olmak zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erkek olarak hamile olduğunu görmek işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına tabir olunur.

Rüyada hamile olarak ölmek büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine, maddi ve manevi açıdan çok zarar görüleceğine işarettir.

Rüyada bir başkasını hamile olarak görmek kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına ve iş dünyasında geriye düşeceğine, kendisini eve kapatacağına tabir olunur.

Rüyada hamile olarak banyo yapmak haksızlıklara uğranılacağına, iyi niyetinden uzaklaşacağına, belalı, art niyetli, haris, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine işaret eder.

Rüyada kendimizi hamile olarak görmek hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine alamet etmektedir.

Rüyada birisini hamile olarak görmek ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, hayırlı bir iş kapısının açılacağına işarettir.

Rüyada yakınını hamile olarak görmek malvarlığının artacağına, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments