Rüyada erkek eşek görmek

Rüyada erkek eşek görmek kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, kişinin can derdine düşeceğine her şeyi unutacağına, onları rahat ettireceğine işaret eder.

Rüyada erkek eşek gördüyseniz:

  • Olayları farklı kişilerin soruşturup, ona göre karar vermelisiniz.

Rüyada erkek eşek görmek işinden ve parasından olacağına, sorunların aşılacağına yorulur.

Rüyada dişi ve erkek eşek görmek rüyayı gören kişinin suskunlaşacağına, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine tabir olunur.

Rüyada erkek eşek yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, rüya sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına işaret eder.

Rüyada at eşek hak yolunu tutacağına, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına inanılır.

Rüyada eşek hevesinin kursağında kalacağına, amaçlarına nail olmayı başaramayacağına, bu nedenle umutlarını kaybedeceğine, elin bollaşacağına, maddi sıkıntıların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşek ve eşek yavrusu görmek şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, tüm dileklerin tutacağına, sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok sıkıntı çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşek konuşması zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, hane içinde bir takım zorluklara düşeceğine ve sevdiklerine hasret kalacağına delalettir.

Rüyada eşek dövmek yüksek bir makamı olacağına ve toplumda itibar göreceğine, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.