Rüyada erkek çocuğun oynaması

Rüyada erkek çocuğun oynaması hayırlı bir terfi alınacağına, rüya sahibini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, karlı işler alacağına, büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına, daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğun oynaması gördüyseniz:

  • Bir konuk sizi arıyor.

Rüyada erkek çocuğun yaralandığını hoş olmayan sözler işiteceğine, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine işarettir.

Rüyada erkek çocuğun üşümesi başına tekin olmayan olayların geleceğine, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada erkek çocuğun süt içmesi sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine, şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğun yürümesi iyi şartlara kavuşacağına, yolunun açık olacağına, başarılarının devamının geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada erkek çocuğun sıçması sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine delalet eder.

Rüyada ölü erkek çocuğun dirilmesi uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkek çocuğun emeklemesi canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine, mal ve mülk sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğun yıkanması zengin olunacak bir işe girileceğine, aralarından su sızmayacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.