Rüyada erkek bakması

Rüyada erkek bakması hep dua edeceğine, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına, hayatının da deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, çeşitli tartışmalar yaşanacağına, tatsız sözlerin de unutulacağına, aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine yorulur.

Rüyada erkek bakması gördüyseniz:

  • Duygusal konuşmalar söz konusu olabilir.

Rüyada erkek erkek görmek hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına, sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erkek kardeşinin erkek çocuğu olduğunu görmek genç kimselere eğitim vereceğine, adının hiç yok yere lekeleneceğine ve kişinin bu nedenle uzun süre gözyaşı döküp, kendini toparlayamayacağına delalettir.

Rüyada erkek erkek kardeş görmek sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, tatsız durumların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada erkek çocuğu olmayan birinin erkek çocuğu olduğunu görmek kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, geçim sıkıntısına düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kel erkek çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek önü girdiği her işte büyük adımlar atacağına, mal varlığının neredeyse eriyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada erkek koklamak kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına rivayet eder.

Rüyada dua okuyan erkek bir sebeple çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments