Rüyada erkek ayakları görmek

Rüyada erkek ayakları görmek ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, onlarla arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, ancak daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, sorunlarının son bulacağına, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada erkek ayakları gördüyseniz:

  • Değişiklik size iyi gelebilir.

Rüyada erkek ayakları görmek böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine ve sevdiği kişileri de yanına alarak çok başarılı işlere imza atacağına, keyfe ve neşeye kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada ayakları ters erkek görmek rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, işlerinin yoluna gireceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hayatın rüya sahibine güleceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada ayakları uzatmak büyük fırsatlar yakalayacağına, rüya sahibinin hayatından razı geleceğine tabir olunur.

Rüyada ayakları yıkamak kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, hasretin biteceğine, istenilen bir eşyaya, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına delalettir.

Rüyada ayakları mor görmek sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine inanılır.

Rüyada ayakları ısıtmak işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada ayakları tutulmak uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine ve daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, huzurunun yerine gelmesi için de ihtiyacı olan tüm çarelerin allah tarafından kendisine nasip edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayakları olmamak yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, özellikle uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments