Rüyada erkeğin sarılıp öpmesi

Rüyada erkeğin sarılıp öpmesi insanlar tarafından örnek bir kişi olarak gösterildiğine ve başı ne zaman sıkışırsa allah’ın izni ilke sıkıntılarından kurtulacağına, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, kazançlı adımlar atılacağına, alacağı övgüye, takdir görecek pek çok iş yapacağına, sorunların eşle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına, gireceği işlerde başarı elde edeceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, insanların afiyet bulacağına delalettir.

Rüyada erkeğin sarılıp öpmesi gördüyseniz:

  • Daha önce gitmediğiniz yerleri ziyaret ederken veya alışılmadık kişilerle diyaloglarınız esnasında dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada erkeğin sarılıp öpmesi kişinin gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, çok büyük miktarda kazanç getireceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada bi erkeğin sarılıp öpmesi güzel günler için yaşayacağına, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin sarılıp ağlaması hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına işarettir.

Rüyada bir erkeğin sana sarılıp ağlaması çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, makamının ve ününün artacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana sarılıp ağlaması umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, atılıma geçeceğine tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin sarılıp bırakmaması elde edilen tecrübeler sayesinde erken yaşta hayata karşı duruşunu sağlamlaştıracak olan rüya sahibinin, kolay kolay pes etmeyeceğine, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin sana sarılıp öpmesi iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkeğin sarılıp ağlaması geçim derdinin baş göstermeyeceğine, aşılması zor da olsa problemler için yardım alınacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments