Rüyada erkeğin karısını görmesi

Rüyada erkeğin karısını görmesi hilebaz biri ile iş yapıp aldatılacağınıza, bir taraftan para kazanırken diğer taraftan kötü kişilerle kötü işler yapmaya ve başını binbir türlü belaya sokup çok zarara uğrayacağına, kötü ve zor günler yaşanacağına, iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, ölümcül hastalıklara işaret alamet eder.

Rüyada erkeğin karısını görmesi gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişilere davranış tarzınız bazı konular üzerinde etkili olabilir.

Rüyada bir erkeğin karısını görmesi sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine rivayet eder.

Rüyada erkeğin karısını görmesi önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına tabir olunur.

Rüyada erkeğin karısını hamile görmesi onların kıymetini bileceğine, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine ve ferahlığa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin karısını hamile görmesi karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına delalettir.

Rüyada erkeğin karısını kıskanması gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada erkeğin karısını dövmesi musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, bir sağlık sorunu yüzünden uzun bir süre boyunca hayata ara verileceğine inanılır.

Rüyada bir erkeğin karısını dövmesi sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin erkeğin karısını görmek çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments