Rüyada erkeğin erkeği öptüğünü görmek

Rüyada erkeğin erkeği öptüğünü görmek bir araya geleceğine, artık tamamen ümitsizliğe kapılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, huzurlu ve mutlu olunacağına, hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına inanılır.

Rüyada erkeğin erkeği öptüğünü gördüyseniz:

  • Zaman geçirme biçiminiz yakınınızdaki bazı kişilerin şikayetlerine neden olabilir.

Rüyada erkeğin erkeği öptüğünü görmek hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, başın borçlularla belaya gireceğine, ancak bunun için bir hayli geç kaldığına da alamet olan rüya, güvenilip sır paylaşılan kimselerin, bu bilgileri rüya sahibini arkadan vurmak için kullanacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşinin başka erkeği öptüğünü görmek dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine rivayet eder.

Rüyada bir erkeği öptüğünü görmek kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına yorulur.

Rüyada bir erkeğin ayağını öptüğünü görmek becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, hem huzuru, hem ağız tadını, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına delalet eder.

Rüyada tanımadığın bir erkeğin öptüğünü görmek iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine yorulur.

Rüyada yabancı bir erkeğin öptüğünü görmek sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin öptüğünü görmek hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, problemlerin dağ gibi büyüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başka bi erkeğin öptüğünü görmek üzüleceğine ve hastalanacağına, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, geniş rızık elde edeceğine alamet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.