Rüyada erkeğin avuç içini öpmek

Rüyada erkeğin avuç içini öpmek parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, bu işten beklentisinin çok üstünde kazanç elde edeceğine, yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine, rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine işaret eder.

Rüyada erkeğin avuç içini öpmek gördüyseniz:

  • Durum incelemesi yapmalı, ihtiyatlı davranmalısınız.

Rüyada erkeğin avuç içini öpmek yeni bir arkadaş ortamına girileceğine, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, küslüklerin sona erip, kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine delalettir.

Rüyada bir erkeğin avuç içini öpmek sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin avuç içini öpmek sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının bozulacağına delalet eder.

Rüyada avuç içini görmek yaptığı hatalardan ders alması ve aynı hataları tekrar yapmaması gerektiğine, karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada sağ avuç içini öpmek çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine tabir olunur.

Rüyada avuç içini böcek ısırması işlerin aksamayacağına, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına işarettir.

Rüyada kadının avuç içini öpmek atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına işarettir.

Rüyada avuç içini örümcek ısırması sorunlarını halletmeyi bileceğine, çok güzel günler ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments