Rüyada engelli kardeşini görmek

Rüyada engelli kardeşini görmek dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, rüya sahibinin yeni çıkar yollar aradıkça daha da kötü durumlara düşeceğine, yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine, uğursuzluklar ve şanssızlıklarla dolu özel hayatın giderek içinden çıkılması zor bir durum haline geleceğine, bir sebeple çok büyük bir üzüntü yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada engelli kardeşini gördüyseniz:

  • Kaybedeceğiniz tartışmalara girmemelisiniz.

Rüyada engelli kardeşini görmek yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına işarettir.

Rüyada erkek kardeşini engelli görmek işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada kardeşini engelli görmek aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada engelli yol yaşadığı bir rahatsızlıktan allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, bol muhabbette olacağına alamet eder.

Rüyada zihinsel engelli günah işlemeyi terk edeceğine, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada engelli kalmak rüya sahibinin çok zor ve kötü günler geçireceğine, ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, bu şekilde uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine delalettir.

Rüyada engelli adam görmek her işinde hayırla karşılaşacağına, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada engelli çocuğu sevindirmek kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Evren

Engelli olan kız kardeşimi görmek

Eda

Öncellikle çok teşekkür ederim; Rüyamda engelli kardeşimi gördüm(kardeşim normalde engelli) onun acı çektiğini gördüm, iç çekiyordu acı çekerek sanki canını verecek gibi zannetim ve ben Allah’a yalvarıyordum. Sonra sakinleşti , anlamı nedir acaba, gerçekten çok korktum birşey olacak diye.