Rüyada elle ateş söndürmek

Rüyada elle ateş söndürmek yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, kendi elleri ile hayatını mutsuz bir şekle sokacağına, yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına, güzel günlerin geleceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada elle ateş söndürmek gördüyseniz:

  • Konsantrasyon gerektiren konulara konsantrasyonunuzu kaybetmemelisiniz.

Rüyada elle ateş söndürmek hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına ve böylece maneviyatının da güçleneceğine inanılır.

Rüyada elle ateş yakmak hayatının planladığı gibi yürümeyeceğine, maddi açıdan büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına işaret eder.

Rüyada elle ot yolmak birçok kişinin yardımına koşulacağına, rahat bir hayatı olacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine tabir olunur.

Rüyada elle cam kırmak bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına delalettir.

Rüyada elle diş çekme işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına inanılır.

Rüyada elle dövmek hayallerini ertelemek zorunda kalacağına, orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına rivayet eder.

Rüyada elle balık sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, çirkin sözler işitileceğine tabir olunur.

Rüyada sol elle su içmek amacına nail olacağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.