Rüyada eline kusmak

Rüyada eline kusmak çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kimseye borçlanmayacağına, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada eline kusmak gördüyseniz:

  • Limitlerini aşan ya da sınırlarını zorlayan kişilerle uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada eline ip dolamak yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine, kendisini çok iyi hissedeceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına alamet eder.

Rüyada eline buz almak çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına tabir olunur.

Rüyada eline işenmesi bunu da herkese ilan edeceğine, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine inanılır.

Rüyada eline çiş gelmesi vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eline vurulması rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine işarettir.

Rüyada eline taş verilmesi içinin rahatlayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine yorulur.

Rüyada eline bir şey verilmesi arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına, elini altına koyduğu her taşın altından allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına alamet eder.

Rüyada eline yağ sürmek karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına, sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments