Rüyada elin kırıldığını görmek

Rüyada elin kırıldığını görmek yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin boşa gideceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, var olan hastalıklarının şifa bulacağına, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına rivayet eder.

Rüyada elin kırıldığını gördüyseniz:

  • Yolculuk esnasında ufak tefek aksilikler yaşanabilir.

Rüyada elin kırıldığını görmek geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve çok hayıtlı bir kısmet ile evleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada sağ elin kurtlanması başarılı bir kariyere ve çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye delalettir.

Rüyada elin kasılması üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sağ elin tutulması kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, başarılı bir kariyere sahip olacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada elin donması sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sol elin dikilmesi kurtuluşu bulacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada iki elin kesilmesi yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına, yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına alamet eder.

Rüyada sol elin kelepcelenmek hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine, patronlarının da bunu fark edip, karşılıksız bırakmayacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments