Rüyada eli felç olmak

Rüyada eli felç olmak teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, giden birinin geri döneceğine, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, bu sayede işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına tabir olunur.

Rüyada eli felç olmak gördüyseniz:

  • Çok yoruldunuz ya da hırpalandınız, biraz da eğlenceye veya sanatsal aktivitelere zaman ayırmalısınız.

Rüyada felç geçirmek ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, şansızlığın kırılacağına rivayet eder.

Rüyada felç inmesi hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, uzun zamandan sonra daha büyük sıkıntılar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüz felç olmak kendisine tuzak kuranları fark edeceğine ve özellikle çevresinde değişiklikler yapıp, gerçek dostluklarına odaklanacağına, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına ve sevilen kişiler ile sevinçli ve güzel günler görüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada eli felç olmak yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, ileri gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada sol ayağın felç olması platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine rivayet eder.

Rüyada felç olup düzeltmek güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, onun sayesinde paraya ve mutluluğa kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sağ kolun felç olması insanlardan çeşitli tepkiler alabileceğine, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına tabir olunur.

Rüyada felç olduğunu öğrenmek neşeleneceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, fakirlerin güleceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments