Rüyada eli ayağı olmayan bebek görmek

Rüyada eli ayağı olmayan bebek görmek sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, borçlarının azalacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, ancak daha sonra gururuna bu durumu yediremeyerek kendisinin de gidip başka birini dolandırmaya çalışacağına, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, işindeki ününün de tabiri caizse alıp yürüyeceğine, kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada eli ayağı olmayan bebek gördüyseniz:

  • Gayretleriniz takdir edilebilir veya başarılarınız nedeniyle saygı görebilirsiniz.

Rüyada ayağı olmayan bebek görmek hayırlı bir kısmetin bulunması ile birlikte dünyaevine girileceğine, zor günlerin geride kalacağına ve endişelerin biteceğine delalettir.

Rüyada eli ayağı olmayan bebek görmek çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına delalettir.

Rüyada bir ayağı olmayan bebek görmek bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına ve hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tek ayağı olmayan bebek görmek kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, tüm özlemini gidereceğine alamet eder.

Rüyada tek ayağı olmayan at hastalıklarını yeneceğine, borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, bundan hayır göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir ayağı olmayan at görmek yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına, çok büyük sorunlar yaşanacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada bir ayağı olmayan köpek görmek çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına, borçlarının çoğalacağına ve rızkının da eksileceğine rivayet eder.

Rüyada tek ayağı olmayan kedi görmek sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine ve gözyaşı akıtılacak ve büyük pişmanlık duyulacak bir karar vermek zorunda kalınacağına, ileride bu durumun ya da sorunun çok daha kötü bir hal alabileceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments