Rüyada elektrik tellerinin yanması

Rüyada elektrik tellerinin yanması zorlukların ve tartışmaların aşılacağına, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, kişinin becerilerinin farkına varılacağına böylece işinde terfi ettirileceğine, düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına tabir olunur.

Rüyada elektrik tellerinin yanması gördüyseniz:

  • Bazı konularda kendinizi kandırıyor olabilirsiniz, belli işlere kalkışmadan ya da sözler vermeden önce çabalarınıza değip değmeyeceğini doğru araştırmalısınız.

Rüyada elektrik tellerinin yanması kazancının ve rızkının da garanti olacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elektrik tellerinin koptuğunu görmek gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada elektrik tellerinin patlaması tanıdığı birinin kendi veya haberinin gelmesine, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına delalettir.

Rüyada elektrik tellerinin sallanması kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, büyük bir projeye girileceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına inanılır.

Rüyada elektrik tellerinin kopması karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına, geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına tabir olunur.

Rüyada elektrik tellerinin üstünde yürümek gelirinin eksileceğine, rızkının azalacağına, sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, kafasının rahatlayacağına, iç dünyasının da güzelleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada diş tellerinin kopması allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine ve adından sıkça söz ettiren biri olacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine delalet etmektedir.

Rüyada gitar tellerinin kopması amaçlarına, hedeflerine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, geçim derdinin olmayacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments