Rüyada ele kına bulaşması

Rüyada ele kına bulaşması ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine ya da onların yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine, hayatını güzelleştirecek, kolaylaştıracak, ve elini bollaştıracak hayırlı menfaatlere kavuşacağına, istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, ortalığın karışacağına, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine rivayet eder.

Rüyada ele kına bulaşması gördüyseniz:

  • Eş veya sevgilinizin kendi kafasında bazı planları olabilir.

Rüyada kına gecesinde eline kına yakmak iyi günler yaşayacağına, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, evine haciz geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kına üstüne kına yakmak aile hayatına adım atılacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine delalet eder.

Rüyada kına gecesinde kına yakıldığını görmek eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine, yarınlarının dünlerini aratmayacağına inanılır.

Rüyada kına gecesinde geline kına yakmak nefsine hakim olamayan kişilerin daha fazlasını isterken daha da kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine delalettir.

Rüyada kına gecesinde kına yakmak maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine, büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına inanılır.

Rüyada kına gördüm hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, kendisi ile baş başa kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kına paketleri manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sağ ele kına yakılması çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına ve güzel ve sevinçli günler görüleceğine, sorunların sürekli artacağına, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.