Rüyada elden arı sokması

Rüyada elden arı sokması artık çok daha huzurlu ve mutlu bir hayata kavuşacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve iş konusunda yeni yeni adımlar atılacağına, insanlara küsüleceğine, kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, bu yüzden uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, sağlığının kötüye gideceğine, atacağı adımla ilgili bütün seçenekleri kontrol edeceğine, kafa dağıtacak kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, duymadığı sözleri duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada elden arı sokması gördüyseniz:

  • Kendinizi eleştirmekten yoksunsunuz, atılımlarınızda dikkatli davranmalısınız.

Rüyada sağ elden arı sokması maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına alamet eder.

Rüyada elden öpülmek çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada elden su çıkması hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, insanlara yol göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada elden arı sokması kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına, gireceği işlerden zarar ederek çıkacağına delalettir.

Rüyada sağ elden kan akması eğer işsizse iş bulacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına yorulur.

Rüyada sol elden vurulmak sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, ailede rızık yokluğuna düşeceğine tabir olunur.

Rüyada elden kan fışkırması maddi güç sahibi olacağına, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına yorulur.

Rüyada elden ağaç çıkması aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments