Rüyada el ve ayakların morarması

Rüyada el ve ayakların morarması güzel bir hayata sahip olunacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, günahlarının affedileceğine, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine, söz ve yetki sahibi olacağına, yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına hem de hakkında konuştuğu kişiden özür dileyeceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada el ve ayakların morarması gördüyseniz:

  • Müdahale edilen konuların, kaçan uçakların ya da kaybolan telefon numaralarının nedenleri olabilir.

Rüyada el ve ayakların morarması kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, ailesinin yüzünü kara çıkartmadan, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayakların gıdıklanması bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına, kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayakların yıkanması nasibin bollaşacağına, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada ayakların ıslanması kısmetin ve şansın açılacağına, rüya sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine alamet eder.

Rüyada ayakların parçalanması işlerini hafifleteceğine, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Rüyada ayakların ağrıması geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayakların temizlenmesi yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine, rakiplerin alt edileceğine delalet eder.

Rüyada ayakların kızarması rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments