Rüyada el parmaklarının koptuğunu görmek

Rüyada el parmaklarının koptuğunu görmek vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, çok üzüntülü bir döneme girileceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, hayırlı haberlere rivayet etmektedir.

Rüyada el parmaklarının koptuğunu gördüyseniz:

  • Gönüllü yardımlarınız ileride size de, yeni iş alanlarının veya iş birliklerinin yolunu açabilir.

Rüyada el parmaklarının koptuğunu görmek strese gireceğine, çok yoğun çalışacağına, kendisini iyi hissetmeyeceğine, bu nedenle başarısının, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşinin parmaklarının koptuğunu görmek maddi ve manevi zararların sona ereceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin parmaklarının koptuğunu görmek çok zor durumlara düşeceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, ana baba duaları sayesinde sıkıntıların sona ereceğine ve dertlerin kısa süre çözüm bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin parmaklarının koptuğunu görmek elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine delalet eder.

Rüyada küçük ayak parmaklarının koptuğunu görmek sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, rüyayı gören kişinin kendi işine sahip olacağına, yeni bir ev alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin yoluna gireceğine, bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine tabir olunur.

Rüyada parmaklarının kesilmesi üzüleceğine, insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine ve bu nedenle içine kapanarak sessiz ve mutsuz günler yaşayacağına, yeni yerler göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada sağ el parmaklarının olmaması günah ve suç işleyeceğine, nefsine uyacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, bu sayede özgüveninde artış yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada el parmaklarının çoğalması güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine, onu dinleyeceğine, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments