Rüyada el baş parmağının kopması

Rüyada el baş parmağının kopması görgülü ve kültürlü olacağına, mutluluğunun ve iyi halinin de bozulacağına, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine, ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, bu yüzden çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına alamet eder.

Rüyada el baş parmağının kopması gördüyseniz:

  • Bir kenara not almanızda fayda var.

Rüyada parmağının emilmesi parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına, gelirinden yana memnun olacağına ve bereket göreceğine rivayet eder.

Rüyada el baş parmağının kopması uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, üzüleceğine ve kendisini suçlayacağına tabir olunur.

Rüyada parmağının delinmesi yol göstereceğine ve ekmek sahibi yapacağına, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada el parmağının çıkması iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine, yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine tabir olunur.

Rüyada parmağının kırılması kısmetinin bollaşacağına, maddi anlamda rahatlık göreceğine, deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına yorulur.

Rüyada kuş parmağının kesilmesi sıkıntıların allah’ın izni ile son bulacağına ve iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe girileceğine, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına rivayet eder.

Rüyada sol baş parmağının kopması sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, hayırsız olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada el parmağının şişmesi elinin darlık görmeyeceğine, yüksek moral sahibi olunacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.