Rüyada eflatun taş görmek

Rüyada eflatun taş görmek eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, bu sıkıntıların aile hayatına yansıması ile çok kötü olaylar yaşanacağına, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, günlerinin güzelleşeceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına delalettir.

Rüyada eflatun taş gördüyseniz:

  • İsteklerinizin karşılığında bazı şeyler vaat edebilirseniz, o zaman söyledikleriniz daha anlamlı olabilir.

Rüyada eflatun at görmek problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, kazanç ve kar getireceğine alamet eder.

Rüyada eflatun oda görmek kasasının daha çok para dolacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine rivayet eder.

Rüyada eflatun ruj sürmek eski bir davanın tekrar açılacağına, ekmeğinin çoğalacağına delalettir.

Rüyada eflatun taş görmek emellere ulaşılacağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına işaret eder.

Rüyada eflatun renk uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, gösterilecek sabır ve azimle kazanılan paranın bazı sorunlar yüzünden kısa süre içinde harcanacağına delalet etmektedir.

Rüyada eflatun tesbih görmek yeni arkadaşlıklar kuracağına, hayır getirecek noktalara gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada eflatun kapı görmek çoluk çocuğa karışacağına, kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada eflatun çizme giymek buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments