Rüyada duvarın üzerinde oturmak

Rüyada duvarın üzerinde oturmak kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, suçlamalardan aklanılacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, başarıya giden yolunun aydınlık olacağına, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada duvarın üzerinde oturmak gördüyseniz:

  • Tavsiyelere göre değil, kendi hislerinize göre hareket etmelisiniz.

Rüyada duvarın üzerinde oturmak yoklukların, sıkıntıların sona ereceğine, helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada duvarın üzerinde yürümek kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan rüya sahibinin geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına delalettir.

Rüyada duvarın oyulması alınan borçların ödenemeyeceğine, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına yorulmaktadır.

Rüyada duvarın uçması doğru işler yapacağına, eşlerin birbiri ardına büyük tartışmalara gireceğine yorulur.

Rüyada duvarın düşmesi ana baba sözü dinlemeye, bundan menfaat elde edeceğine ama yaptığı yanlış nedeni ile artık huzurunun kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada duvarın devrilmesi allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine tabir olunur.

Rüyada duvarın çürümesi bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına, çok büyük ve sorunlu işlere girip hiç ummadığı kadar büyük zararlara uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada duvarın boyanması çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapan yalanlarını ortaya çıkaracağına, onun için çok kıymetli olacak ve belki de hayati önem taşıyacak bir konuda kolay kolay kimsenin yapmayacağı bir şey yapacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments