Rüyada duvarda insan gölgesi görmek

Rüyada duvarda insan gölgesi görmek insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, ticaret hayatını ilerleteceğine, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına, evleneceğinize, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, hasretin ve özlemin biteceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına, geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına yorulur.

Rüyada duvarda insan gölgesi gördüyseniz:

  • Sizi engelleyen ya da yavaşlatan kişiler olabilir.

Rüyada duvarda insan gölgesi görmek ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına inanılır.

Rüyada insan gölgesi görmek onlardan büyük hayır göreceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada insan gölgesi görmek korkmak inancına olan sadakatiyle yaşayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine alamet eder.

Rüyada duvarda yürüyen insan görmek manevi olarak kalbin allah aşkı ile dolacağına, aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada insan gölgesi kendi işini kurmak için adım atacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada duvarda insan pisliği görmek sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada duvarda insan resmi görmek yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada silah gölgesi baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, aile içinde husumet gelişeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments