Rüyada duvarda asılı saat görmek

Rüyada duvarda asılı saat görmek ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, işinde yükseleceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine, bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, büyük maddi kayıp verileceğine işarettir.

Rüyada duvarda asılı saat gördüyseniz:

  • Sakin bir tutum içinde olmaya özen göstermelisiniz.

Rüyada duvarda asılı saat görmek sevilen birinin çok zor bir durumda kalacağına, itibar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada duvarda asılı kalmak hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada duvarda asılı et görmek aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına tabir olunur.

Rüyada duvarda asılı tablo görmek talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına, kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine ve engellerin ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada duvarda asılı çerçeve görmek dertlerine çare bulacağına, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine, hastalıklarının iyileşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada duvarda asılı bayrak görmek yanına kimseleri almadan yalnızca manevi hayatına yönelik iyileştirmeler yapacağına, onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına delalettir.

Rüyada duvarda asılı anahtar görmek canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine inanılır.

Rüyada duvarda asılı dua görmek zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, zafer elde edeceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments