Rüyada duvaklı gelin

Rüyada duvaklı gelin el attığı her işten zararla çıkacağına, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, iyi bir aile reisi ve baba olacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, gıybet edeceğine işarettir.

Rüyada duvaklı gelin gördüyseniz:

  • Özel yaşamınız ilerlemenizi engelliyor olabilir.

Rüyada duvaklı gelin bilgisine ve deneyimlerine hiç uygun olmayan bir işte çalışmak zorunda kalacağına, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine ve bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada duvaklı gelinlik görmek sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, onları gücendireceğine ve çok kıracağına yorulur.

Rüyada uzun duvaklı gelinlik giymek kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil duvaklı gelin görmek deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada duvaklı görmek onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, hasta ise bakacağına, işlerin zarar getirecek bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada duvaklı gelin görmek karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına inanılır.

Rüyada kırmızı duvaklı gelin görmek uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına, başın sıkıştığı anda etraftaki kişilerden yardım alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada duvaklı gelin olmak gereksiz bir harcama yapılacağına, bu harcama yüzünden aksayan bir ödemeden ötürü bir ahbapla ters düşüleceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.